02.05.2022

Ve čtvrtek 28. dubna pořádala společnost Arkance Systems již pátý ročník jarní online konference “Autodesk LIVE 2023“. Tato akce se koná v podobě interaktivního veřejného videostreamu vysílaného na platformách YouTube a Facebooku a české i slovenské odborné veřejnosti jsou na ní představovány nově vydané produkty Autodesku i aplikace vyvinuté samotnou firmou Arkance Systems.

Na letošním LIVE 2023 byla představena nová produktová řada Autodesk 2023. Dopolední dvouhodinová sekce byla zaměřena na strojírenství, výrobu a správu životního cyklu výrobků (CAD/CAM/PDM), následovala sekce řešení pro GIS a správu majetku a odpolední sekce se věnovala stavebnictví, BIM technologiím a týmové spolupráci na projektech. I letos byla významná část programu věnovaná novým aplikacím z dílny Arkance Systems – ať už to byly strojařské automatizační nástroje založené na platformě Autodesk Forge, PDM nástroje pro Autodesk Vault, doplňky pro Fusion 360, GIS nástroje kolem platformy twiGIS nebo nové BIM nástroje doplňující aplikace Revit a Civil 3D – např. Holixa T4R, CS Reinforcement, Legend Generator, Protech, BIM Feeder, Potrubák, Záborák. Těmto novým nástrojům se budeme věnovat i v následných webinářích.

Autodesk LIVE 2023 – děkujeme vám – zájem odborné veřejnosti o novinky CAD, CAM, PDM, GIS a BIM aplikací se projevil nejen počtem zaregistrovaných, ale i počtem reálných účastníků – vysílané živé videostreamy zhlédlo na počítačích, tabletech, chytrých telefonech a televizorech přes 850 sledujících. Další zájemci je mohou shlédnout v archivu konference.

Profesionální kvalitu vysílaného streamu ve full-HD rozlišení technicky zajišťovala společnost AV Media z televizního studia v Praze. Celková doba vysílání přesáhla 6 hodin.

Část videorežie

 

Část videorežie

 

Maskot a cena v losování

 

Jak vidí scénu prezentující

 

Sekce “Kulatý stůl”

 

Diváci na obou platformách zasílali během vysílání řadu zajímavých dotazů k jednotlivým prezentovaným novinkám. Naprostou většinu z nich jsme zodpověděli přímo ve vysílání během prezentací, nebo rovnou v interaktivním chatu. Pokud máte ještě nějaký doplňující dotaz, klidně se ptejte i dále – k dispozici je veřejné diskuzní fórum na našem portálu CADforum.cz nebo chat okno v levém dolním rohu web stránky. Připravujeme také navazující akce a semináře – přihlásit se můžete na stránce Plánované akce.

Na závěr vysílání byl vylosován výherce chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 4 – jejich novým majitelem se stal pan Pruška. Gratulujeme!

Pro registrované (účastníky i nové zájemce) je nyní k dispozici kompletní archiv s videozáznamem všech prezentací z Autodesk LIVE 2023 – viz arkance-systems.cz/autodesk-live-2023

Novinky a zprávy

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Post comment