15.05.2023

Novinky v Civil Tools – společnost Arkance Systems vydává novou verzi této nadstavbové aplikace pro Autodesk® Civil 3D®.

Civil Tools od Arkance Systems - produktový obrázek

Novinky v Civil Tools

Na začátku května byla slavnostně na online konferenci Autodesk LIVE 2024, pořádané společností Arkance Systems, představena nová verze oblíbené aplikace Civil Tools.

Vydaná verze zavádí podporu pro nejnovější verzi Autodesk® Civil 3D® 2024 a projektanti tak již mohou i v díky nové verzi používat své oblíbené nástroje Civil Tools, které významným způsobem usnadňují práci v tomto BIM projekčním softwaru pro infrastrukturní a liniové stavby.

Autodesk Civil 3D od Arkance Systems - produktový obrázek

Novinky a vylepšení nové verze:

Novinky v Civil Tools - Filtr dle sad vlastností

Kromě podpory Civilu 2024 aktuální verze Civil Tools obsahuje i nový nástroj Filtr dle sad vlastností. Podrobný popis nové funkcionality naleznete v článku na blogu Civil 3D.

Arkance Systems poskytuje nadstavbovou aplikaci Civil Tools k dispozici jako přidanou hodnotu všem svým zákazníkům s aktivním předplatným Autodesk® Civil 3D® či Autodesk® AEC Collection zdarma.

Kromě Civil Tools zákazníci Arkance Systems získávají v rámci předplatného k dispozici i Extravilánové silniční podsestavy.

Roční pronájem aplikace Civil Tools stojí 8 800 Kč bez DPH a je možné ji zakoupit na eShopu – shop.arkance-systems.cz CAD eShop

Civil Tools pro Autodesk Civil 3D - ikona produktu

Novinky a zprávy