01.04.2022

Společnost Arkance Systems uvádí novou verzi nástavbové aplikace Holixa T4R pro Revit, dříve známé pod názvem Tools for Revit nebo Revit Tools.

Nástavbová aplikace Holixa T4R

Holixa T4R od Arkance Systems - produktový obrázek

Aplikace Holixa T4R pro Revit je součástí bonusových doplňků CS+, které mají zákazníci Arkance Systems k dispozici zdarma.

Ke změně jména aplikace na Holixa T4R dochází z důvodu sjednocení názvu aplikace ve všech evropských pobočkách společnosti. V rámci skupiny Arkance Systems bylo provedeno porovnání doplňků pro Revit ze všech evropských poboček, kde byl až doteď řešen vývoj aplikačních nadstaveb Revitu samostatně.

V Arkance Systems CZ jsme potěšení, že česká aplikace Holixa T4R byla vybrána jako nejlepší a poslouží jako základ dalšího vývoje Revit nástrojů pro celou skupinu. S tím budou souviset i některé plánované změny v blízké budoucnosti, jako například vylepšení správy a instalace pomocí chystané aplikace BIM Dock nebo rozdělení funkcí T4R do několika úrovní rozsahu funkcí.

Novinky v aktuální verzi V3.3

Aktuální verze Holixa T4R v3.3 obsahuje tyto nové funkce
  • Rychlý ořezový kvádr
  • Zobrazit skryté prvky
  • Reset přepsání zobrazení
  • Podlaží prvku
  • Změna podlaží prvku (T4R TZB)
  • Spojení prvků (T4R TZB)

Dále byla rozšířena funkčnost nástrojů Povrchy místností, Hromadné čištění projektu, Správce parametrů. Nová verze navíc obsahuje několik dalších oprav stávajících funkcí.

Podrobný popis vylepšení aplikace naleznete v článku na blogu Na Zdi.

Zákazníci Arkance Systems mohou aplikaci stáhnout z Helpdesku. Uživatelé, kteří nemají licenci Revitu pronajatou od Arkance Systems mohou aplikaci zakoupit nebo vyzkoušet trialovou verzi z produktových stránek.

Aktuální ceny aplikace Holixa T4R najdete na CAD eShopu – shop.arkance-systems.cz CAD eShop

Novinky a zprávy