23.03.2022

Software z vlastního vývoje společnosti Arkance Systems – nová aplikace CS Reinforcement – je nadstavba pro Autodesk Revit. Obsahuje řadu nástrojů pro snadnou a efektivní práci s výztuží v modelu.

Novinka CS Reinforcement a proč se vám bude hodit

Zákazníci Arkance Systems, kteří používají aplikaci Holixa Tools for Revit (T4R), požadovali více funkcí, které by zefektivnily práci s výztužemi a jejich vykazování v prostředí Revitu. Rozsah a specifika těchto požadavků neumožnily zařazení do Tools for Revit, proto vývojový tým Holixa vytvořil zbrusu novou nadstavbovou aplikaci CS Reinforcement.

Tato aplikace pracuje ve verzích Autodesk Revit 2020 a vyšších. Je určena především pro stavební inženýry, konstrukční a projekční kanceláře, které řeší potřebu efektivně vytvářet výkresy výztuže z 3D modelu Revitu.

Aplikace obsahuje více než 25 funkcí, které výrazně pomáhají při hromadném vkládání výztuže do modelu, popisování, přečíslování výztuže a při tvorbě tabulek a výtahů výztuže. CS Reinforcement urychlí ruční rozkreslování na pouhých pár kliknutí, a tak ušetří spoustu času.

Při vývoji byly zohledněny specifické národní požadavky CZ/SK prostředí, které projektanti v zahraničních aplikacích často nenajdou – např. tabulky a výtahy výztuže.

CS Reinforcement - mnoho nových funkcí
CS Reinforcement - pro stavební inženýry, projekční kanceláře
CS Reinforcement - práce s výztuží

V rámci uvedení doplňku CS Reinforcement na trh je naplánováno školení Armování v Revitu (více termínů), a ke školení nabízíme 3měsíční licenci produktu zdarma.

Aktuální ceny aplikace CS Reinforcement najdete na CAD eShopu – shop.arkance-systems.cz CAD eShop

Novinky a zprávy