09.12.2022

Využijte jedinečné akce společnosti Arkance Systems. Novou aplikaci Class Feeder z vlastního vývoje nabízíme zdarma pro naše zákazníky i pro všechny ostatní v rámci akce Klasifikuj třídu zdarma – nově akce prodloužena až do 30. června 2024.

Nadstavba pro Revit z našeho vlastního vývoje

Tento týden společnost Arkance Systems vydala novou aplikaci Class Feeder pro Autodesk® Revit®, která slouží ke klasifikaci entit v projektech pomocí systému Construction Classification International (CCI).

Blížící se BIM mandát v České republice bude klasifikaci prvků pomocí CCI vyžadovat pro nadlimitní státní stavební zakázky, tedy ty, jejichž hodnota přesáhne 140,5 milionů korun. S rozšířením jednotného klasifikačního systému však bude efektivitu práce zvyšovat použití CCI i na projektech, kde státem nebude přímo požadováno. Cílem je vytvoření jednotného stavebního „jazyka“, který propojí všechny subjekty účastnící se stavby a umožní tak bezproblémové předávání dat od návrhu, přes projekci, stavbu až po správu nemovitosti.

Class Feeder jako nadstavbová aplikace pro Revit® umožňuje efektivní klasifikaci entit v projektech tohoto softwaru pomocí klasifikačního systému CCI. Aplikace obsahuje vždy aktuální databázi CCI.

Tento systém je specifický svým fasetovým (jinak též zvaným multiaspektovým) uspořádáním a Class Feeder je právě pro práci s takovými systémy přizpůsoben. Kromě klasifikace pak aplikace umožňuje i rychlou kontrolu klasifikace projektu, výběr prvků dle jejich kategorií a typů a práci se zobrazením prvků pro zefektivnění postupu klasifikace celého projektu.

Class Feeder od Arkance Systems - produktový obrázek

Získejte Class Feeder zdarma!

Pro zákazníky s aktivním předplatným Autodesk® Revit® nebo Autodesk® AEC Collection od Arkance Systems CZ+SK je aplikace k dispozici zdarma. Každý z uživatelů, který již nyní používá Holixa T4R (aplikace, kterou Arkance Systems také poskytuje předplatitelům Revitu k užívání zdarma), může ihned používat i Class Feeder díky Holixa licenci.

Zákazníci Arkance Systems tedy nemusí o nic žádat a aplikaci mohou hned začít používat.

Pro ostatní společnost Arkance Systems v rámci akce Klasifikuj třídu zdarma nabízí Class Feeder s plnou funkčností až do 30. 6. 2024 zdarma. Důvodem je přání umožnit široké veřejnosti, aby se seznámila s klasifikací projektů pomocí CCI. Zájemci v rámci této akce mohou zažádat o aplikaci pomocí formuláře vpravo (resp. pod textem pro užší obrazovky a mobilní zařízení).

Class Feeder zdarma - pracovní rozhraní

Novinky a zprávy