02.02.2022

Autodesk Fusion 360 v češtině

CAD/CAM/CAE/ECAD aplikace Autodesk Fusion 360 je populární, praxí osvědčený a cenově dostupný software. Integruje výkonné nástroje pro parametrické i přímé 3D navrhování součástí a sestav, přímou editaci modelů, jejich analýzu, vizualizaci a publikování.

Nabízí i pokročilé funkce pro CAM obrábění, simulace, 3D tisk, elektroniku, výkresovou dokumentaci a správu dat i týmovou spolupráci. Je populární nejen mezi profesionály, ale i mezi hobby uživateli, protože její nekomerční licence je k dispozici zdarma.

Firma Arkance Systems před několika lety připravila CZ lokalizaci Fusion 360. Česká lokalizace zpřístupňuje využití Fusion 360 širšímu okruhu uživatelů, využívá zkušeností Arkance Systems s lokalizací dalších produktů Autodesku a standardní technickou terminologii promítá i do jednotlivých modulů Fusionu. Česká lokalizace funguje ve všech licencích Fusion 360 (včetně osobních, hobby a studentských), ve verzích pro Windows i pro MacOS.

Tato lokalizace, dříve prodávaná jako samostatný doplněk, je nyní dostupná ZDARMA! Stačí si ji vyžádat a stránkách FusionCesky.cz. Chceme tím pomoci kutilům, studentům a dalším uživatelům, pro které představuje Fusion snadno dostupný nástroj digitální navrhování, CNC výrobu a 3D tisk.

Vyžádejte si vaši bezplatnou licenci a usnadněte si ovládání Fusionu 360 v oblasti modelování objemů a povrchů, náčrtů, plechů, CAM výroby, 3D tisku, vizualizace, generativního navrhování, sestav, výkresů, správy projektů, ad. V prostředí Fusion 360 můžete snadno přepínat mezi českou a anglickou verzí uživatelského rozhraní.

Získejte bezplatnou “češtinu” pro Fusion 360 – viz chci.fusioncesky.cz

 

Arkance Systems nabízí i další doplňky pro Fusion 360 – zakázkové postprocesory, eLearning kurzy, vlastní doplňkové aplikace Easy Changer a Furniture, knihovny, certifikovaná školení, ad.

 

Další bezplatné CAD/CAM nástroje najdete v sekci Download na CADforum.cz, bezplatné školní licence na školy a studenti.

 

Sledujte novinky, tipy, triky a diskuze kolem Fusion 360 na CADforum.cz, na portálu F360.cz nebo v naší Facebook CAM poradně.

Novinky a zprávy