14.11.2022

Vykročte výš a současně ušetřete 10.000 – 54.000 Kč v mimořádné, krátké akci společnosti Arkance Systems. Získejte zvýhodněné BIM UPGRADY a k nim elektronické výukové materiály jako bonus.

Neváhejte, akce trvá jen do 24. listopadu 2022.

BIM mandát

Blížící se BIM mandát na nadlimitní veřejné zakázky i množící se požadavky investorů přinášejí zvýšené nároky na projektování plně odpovídající národním standardům a plně podporující pracovní postupy BIM, včetně práce s neutrálním formátem pro výměnu BIM dat – IFC.

Pro ty projektanty pozemních staveb, kteří dosud používají jen 2D CAD řešení, nebo jejich stávající BIM řešení nepokrývá plný rozsah potřebných funkcí (knihovny, TZB funkce, 3D vizualizace), nebo není kompatibilní s okolím, přinášíme mimořádnou nabídku zvýhodněného BIM UPGRADE na osvědčené BIM nástroje Autodesk. Ty jsou u nás i ve světě nejrozšířenějším softwarem pro BIM projektování pozemních i inženýrských staveb, s řadou doplňkových specializovaných aplikací, knihoven a CDE nástrojů pro týmovou spolupráci.

Zvýhodněný BIM UPGRADE s bonusem zdarma

Používáte-li AutoCAD LT, Revit LT nebo některou z non-Autodesk aplikací (DraftSight, ZwCAD, ProgeCAD, BricsCAD, GstarCAD, IntelliCAD, Cadkon, SketchUp, ArchiCAD, Allplan), můžete nyní využít krátkou akci na zvýhodněný BIM UPGRADE vaší aplikace na Autodesk Revit 2023 CS+ nebo na projekční BIM sadu Autodesk AEC Collection 2023 CS+ (kromě Revitu obsahuje i 3ds Max, Civil 3D, AutoCAD, Advance Steel, FormIt, Docs CDE a další).

Do 24. listopadu tak můžete získat licenci nového, výkonnějšího nástroje, přičemž licence vaší stávající aplikace může souběžně doběhnout. Příklady cen subscription – Revit: 57.500 Kč (2360 EUR), AEC Collection: 66.000 Kč (2715 EUR).

Tímto zvýhodněným „BIM UPGRADEM“ ušetříte 10.000 – 54.000 Kč oproti standardnímu nákupu nové licence (ceny bez DPH).

Pro urychlené získání plné produktivity přidáváme k této nabídce i bezplatný bonus, dva elektronické výukové materiály – rozsáhlý e-learning kurz Revitu (74 kapitol, 62 videí) a rozsáhlou učebnici Stavařův průvodce Revitem (830 stran), v celkové hodnotě 4.400 Kč. A k BIM aplikacím Autodesk samozřejmě dostanete jako vždy zdarma i naše bonus nástroje „CS+“, tedy populární nadstavbu Holixa T4R (Revit Tools), BIM knihovny a české projektové šablony.

Rekapitulace:

  • Váš starý “LT” software povýšíte se slevou na Autodesk Revit 2023 nebo BIM sadu AEC Collection 2023 (předplatné na 1 nebo 3 roky)
  • K tomu získáte e-learning kurz a e-učebnici Revitu zdarma
  • Jako každý náš zákazník získáte bonus nástroje CS+, včetně nadstavby Holixa T4R (Revit Tools)

Jak získat BIM UPGRADE?

Odešlete kontaktní formulář na této webové stránce (vpravo, u mobilních zařízení dole pod textem) a obdržíte nabídku – objednávkový formulář pro přechod na váš nový, vyšší BIM software.

Využijte tuto mimořádnou nabídku pro zvýšení produktivity a včasný přechod na plné BIM projektování.

Poznámka: BIM UPGRADE nelze využít pro obnovu stávajícího předplatného aplikací AutoCAD, Revit nebo AEC Collection. Původní licenci prokazujete kontraktem nebo sériovým číslem.

BIM UPGRADE - můžete získat licenci nového, výkonnějšího nástroje, přičemž licence vaší stávající aplikace může souběžně doběhnout.

Novinky a zprávy