13.09.2022

Arkance Systems nyní i ve Španělsku a v Portugalsku

Dne 13. září 2022 získala ARKANCE – dceřiná společnost skupiny MONNOYEUR – společnost Asidek od společnosti CT. Firma Asidek byla založena v roce 1992 a je klíčovým hráčem v oblasti digitalizace stavebnictví a výrobního průmyslu ve Španělsku a Portugalsku.

Arkance Systems tak doplňuje své portfolio řešení a posiluje vedoucí pozici v distribuci CAD a BIM technologií v rámci Evropy jako Platinum partner Autodesku s pobočkami v zemích Beneluxu, České republice, Finsku, Francii, Maďarsku, Polsku, Portugalsku, Slovensku, Španělsku a v Turecku.

Partner pro chytřejší stavbu

Tato akvizice je v souladu se strategií společnosti MONNOYEUR vytvořit přední evropskou distribuční síť, která bude podporovat její klienty – dodavatele stavebních a zemních prací, projekční kanceláře, vlastníky infrastruktury, výrobní společnosti a provozovatele dolů a lomů – na jejich cestě k digitalizaci.

Asidek - Arkance Systems nyní i ve Španělsku a v Portugalsku
Logo společnosti Arkance

“Během několika málo let se společnost ARKANCE stala významným hráčem v síti prodejních kanálů AUTODESK v Evropě a nyní zaujímá vedoucí postavení v mnoha zemích Evropy. Jsme nesmírně spokojeni s rozvojem této aktivity v rámci naší skupiny a s jedinečnou nabídkou hodnoty, kterou nám umožňuje nabízet našim tradičním zákazníkům ve stavebnictví, ale také v širším měřítku výrobním subjektům,”

 

říká Philippe MONNOYEUR, generální ředitel skupiny GROUPE MONNOYEUR.

Logo Groupe Monnoyeur

Akvizicí společnosti Asidek investuje ARKANCE do jednoho z největších prodejců a platinového partnera Autodesku v jižní Evropě, kde má Asidek síť 9 poboček rozmístěných po celém Španělsku a Portugalsku.

Po nedávné akvizici společnosti HungaroCAD v Maďarsku jde o druhou velkou evropskou akvizici Arkance Systems za poslední měsíc.

O společnosti Asidek a skupině CT

Společnost Asidek – Autodesk Platinum Partner – je přední firmou v oblasti konzultačních služeb, implementace a školení řešení Autodesk CAD, CAM, CAE, PLM a BIM. Od svého založení v roce 1992 se společnost Asidek věnuje inovacím a aplikaci nejmodernějších technologií pro průmysl, architekturu, strojírenství a stavebnictví ve Španělsku a Portugalsku.

CT je přední technologická skupina, která poskytuje inovativní řešení a inženýrské služby v oblasti letectví, kosmonautiky, námořnictví, automobilového průmyslu, železnic, energetiky a průmyslových závodů. Od roku 1988 společnost CT posouvá hranice technologií prostřednictvím inovací a zvyšuje výkonnost na novou úroveň v průběhu celého životního cyklu výrobků od návrhu a výroby až po poprodejní inženýrskou podporu. Za úspěchem společnosti CT stojí více než 1 800 talentovaných zaměstnanců v osmi zemích – www.thectengineeringgroup.com.

Viz celá tisková zpráva v PDF a viz oznámení v EN a FR.

Novinky a zprávy