Rozšiřujeme náš tým specializovaný na komplexní dodávku CAD/BIM řešení našim zákazníkům a hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici technický konzultant/ka pro segment stavebnictví a výrobu se zaměřením na softwarové produkty společnosti AGACAD.

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu – od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • implementace a školení AGACAD softwarových produktů u zákazníka a řešení technických požadavků,
  • technická podpora při tvorbě nabídky, úzká spolupráce s obchodním týmem,
  • prezentace AGACAD řešení u zákazníků,
  • analýza potřeb zákazníka,
  • příprava materiálů pro podporu prodeje AGACAD řešení v ČR a SK
  • Technická podpora (účast na helpdesku)
  • instalace a konfigurace SW AGACAD
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • základní znalost MS Office (Excell, Word, MS Outlook )
  • znalost AJ min B2
Požadavky na pozici:
  • VŠ technického směru, v oboru pozemních staveb velkou výhodou
  • znalost AGACAD SW velkou výhodou
  • znalost Autodesk Revit
  • všeobecný přehled v oblasti ICT, CAD/BIM/GIS řešení
  • znalost AJ min B2,
  • ŘP B aktivně, ochota cestovat v rámci ČR
Osobnostní předpoklady:
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • zkušenosti se školením uživatelů výhodou,
  • analytické myšlení,
  • schopnost týmové i samostatné práce,
  • ochota dále se vzdělávat v oboru.
Místo výkonu práce:
  • ČR (kanceláře Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Pardubice)
Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy,
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba,
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice “Technický konzultant pro softwarové produkty AGACAD”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy