Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici “Technický konzultant CAM”. Oblast je tedy strojírenství a výroba (CAM – Computer Aided Manufacturing).

Umíš pracovat samostatně a zároveň rád pracuješ v týmu? Nové problémy nepovažuješ za překážku, ale výzvu, jak najít řešení pro zákazníka a zároveň zdokonalit své znalosti? Ovládáš výborně svůj mateřský jazyk (psaný i mluvený projev) a angličtinu používáš taktéž aktivně slovem i písmem? Máš v sobě tu správnou kombinaci efektivity, preciznosti a aktivního přístupu?

To všechno jsou fráze, ale ne každý umí jejich význam naplnit. Pokud ale do uvedeného popisu zapadáš, zašli nám motivační dopis a věříme, že se potkáme na osobním pohovoru, kde budeš mít příležitost poznat svého potenciálního šéfa, k pozici, která tě určitě bude bavit!

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Popis pracovní pozice, pracovní náplň:
  • Prezentace a technologické ukázky CAM SW Autodesk
  • Konzultace a školení ke CAM produktům
  • Technická podpora CAM software Autodesk
  • Instalace a konfigurace CAM SW nabízených naší společností (Autodesk PowerMill, Autodesk Fusion 360, CIMCO)
  • Metodická vedení zákazníků, jak efektivně využívat námi dodaná strojírenská řešení
Požadavky na pozici:
  • Znalost CAM systémů Autodesk výhodou
  • Znalost MS Office (Excel, Word, MS Outlook)
  • SŠ / VŠ technického směru
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost anglického jazyka
Výhodou:
  • Znalost technologie obrábění
  • Aktivní programátorská zkušenost s CAM aplikacemi Autodesk nebo jinými
Osobnostní předpoklady:
  • Ochota rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • Komunikativnost
  • Prezentační dovednosti
  • Aktivní přístup, kreativita
  • Schopnost pracovat pod tlakem je velkou výhodou
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy
  • Práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba
  • Školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • Odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.
Místo výkonu práce:
  • Praha nebo Středočeský kraj

V případě zájmu o pozici “Technický konzultant CAM” se budeme se těšit na Váš životopis a následné setkání u pohovoru.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy