Hledáme šikovnou kolegyni nebo šikovného kolegu na pozici Senior účetní do našeho týmu a zároveň pravou ruku naší finanční manažerky.

A věřte, že se jedná o mimořádný tým fajn lidí, kteří vám pomohou a poradí, když je zapotřebí. V kancelářích panuje přátelská atmosféra. Když se nebudete cítit dobře nebo vám onemocní dítě, nikdo vám nebude nadávat za to, že pracujete z domova, nebo že odcházíte dříve.

Práce z domova u nás není není benefit, ale možnost.

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • Účtování a rekonciliace bankovních výpisů, odsouhlasení sald pohledávek a závazků, účtování dlouhodobého majetku (zařazení majetku do užívání, nastavení odpisů), účtování mezd, dohadných položek a rezerv. Příprava podkladů pro měsíční závěrky
  • Příprava ročních finančních výkazů a příloh k účetním závěrkám
  • Komunikace s externími a interními auditory
  • Každodenní spolupráce s junior účetní a dalšími kolegy ve finančním oddělení
  • Příprava DPH/KH, spolupráce na přípravě DPPO s externí daňovou poradkyní
  • Účtování v účetním systému Netsuite
  • Spolupráce na credit managementu
  • Měsíční, kvartální, roční statistické výkazy
  • Spolupráce na zajímavých projektech v oblasti financí
Požadavky na pozici:
  • Minimálně SŠ vzdělání s praktickou zkušeností na podobné pozici minimálně 4 roky
  • Velmi dobré znalosti v oblasti účetnictví a daní
  • Analytické schopnosti, logické myšlení
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Svědomitost, spolehlivost, schopnost pracovat s detailními informacemi, odolnost vůči stresu
  • Chuť účastnit se zajímavých projektů v oblasti financí a účetnictví
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel
  • Znalost účetního programu Netsuite nebo SAP je výhodou
Osobnostní předpoklady:
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Pečlivost, spolehlivost
Nabízíme:
  • Bezva kolektiv a přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Uplatnění v prosperující a stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu ve svém oboru
  • Zodpovědnou a zajímavou práci s možností seberealizace
  • Systém vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Vstřícné jednání při zapracování a zaškolení
  • Výkon práce v moderním prostředí
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na IT produkty, odborná školení)
  • Možnost osobního i profesního růstu
Místo výkonu práce:
  • Praha

V případě, že Vás pozice Senior účetní zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na setkání u pohovoru.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy