Dodáváme podnikový GIS pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku – pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGIS společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy.

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Senior frontend developer v divizi GIS.

Náplň práce:

Náplní práce na pozici Senior frontend developer je zejména kontinuální rozvoj naší vlastní platformy twiGIS v oblasti webového klienta (SPA aplikace, React). V menší míře se jedná rovněž i o tvorbu zakázkových rozšíření této aplikace pro konkrétní zákazníky.

Nabízíme:
  • Možnost formovat vlastní produkt, definovat jeho architekturu, ovlivňovat použité nástroje a technologie
  • Zajímavou práci v zavedeném týmu v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba, homeoffice
  • Moderní kanceláře a pracovní prostředí
  • Obvyklé benefity: moderní NB a telefon s firemním tarifem, cafeterie, 5 týdnů dovolené, …
Požadavky na pozici:
  • Klíčové dovednosti: React, NPM, ES6, JS, CSS, HTML5
  • Praktické zkušenosti v oblasti tvorby web aplikací a prezentací
Výhodou:
  • Zkušenosti s prostředím podnikových informačních systémů
  • Vhled a zkušenosti s principy návrhu a optimalizace UI/UX
  • Zkušenosti s oblastí grafických a mapových systémů, GIS
  • Zkušenosti s CI/CD principy
  • AJ – komunikace s kolegy v nadnárodní skupině
Místo:
  • České Budějovice, Praha, Brno

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy