Rozšiřujeme náš tým specializovaný na CAD/BIM řešení a hledáme nového kolegu/kolegyni – obsazujeme pozici Programátor nadstavbových aplikací v C# – junior.

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu – od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • Vývoj nadstaveb pro CAD/BIM software firmy Autodesk (Revit, Forge,…)
  • Úzká spolupráce s obchodním a technickým týmem
  • Technická podpora při tvorbě nabídky
  • Analýza potřeb zákazníka
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického směru, stavební nebo dopravní obor výhodou
  • Programování v MS Visual Studio/C#
  • Znalost AJ
  • Znalost aplikací firmy Autodesk výhodou
  • ŘP B výhodou
Osobnostní předpoklady:
  • Flexibilně reagovat na požadavky v interním vývoji i na požadavky zákazníků
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Ochota učit se nové věci
Místo výkonu práce:
  • České Budějovice nebo Brno
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy
  • Práce na tuzemských i zahraničních projektech
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice Programátor nadstavbových aplikací v C# – junior, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy