Dodáváme podnikový GIS pro významné české správce inženýrských sítí a správce majetku – pracujeme zejména pro privátní sektor. Vyvíjíme a využíváme vlastní technologii twiGIS společně s tím nejlepším ze světa OpenSource, Autodesk, Safe Software. Spolupracujeme se sesterskými organizacemi z celé Evropy.

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici frontend programátora v divizi GIS. Ve stávajícím týmu vývojářů uplatníme juniorní uchazeče (absolventy) i zkušené vývojáře. Rádi zaměstnáme i studenty na částečný úvazek při škole.

Pracovní náplň:

Náplní práce frontend programátora je zejména kontinuální rozvoj naší vlastní platformy twiGIS v oblasti webového klienta (SPA aplikace, React). V menší míře se jedná rovněž i o tvorbu zakázkových rozšíření této aplikace pro konkrétní zákazníky.

Požadavky na pozici:
  • Klíčové dovednosti: React, NPM, ES6, JS, CSS, HTML5
  • Praktické zkušenosti v oblasti tvorby web aplikací a prezentací, třeba i povedené školení nebo vlastní projekty
  • AJ – komunikace s kolegy v nadnárodní skupině
Výhodou:
  • Zkušenosti s prostředím podnikových informačních systémů
  • Vhled a zkušenosti s principy návrhu a optimalizace UI/UX
  • Zkušenosti s oblastí grafických a mapových systémů, GIS
  • Zkušenosti s CI/CD principy
  • Zkušení uchazeči budou mít možnost formovat vlastní produkt, definovat jeho architekturu, ovlivňovat použité nástroje a technologie
Osobnostní předpoklady:
  • odpovědnost a orientace na výsledek,
  • pro-zákaznický přístup,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • samostatnost
Místo výkonu práce:

Většina týmu programátorů sídlí v Českých Budějovicích (nové kanceláře v centru), není však problém práce z kterékoliv jiné pobočky společnosti nebo z domova.

Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Pružná pracovní doba, homeoffice
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, cafeterie, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika