Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Obchodní konzultant pro segment stavebnictví a výrobu se zaměřením na softwarové produkty společnosti AGACAD.

Obchodní konzultant bude zodpovídat převážně za získávání nových zákazníků a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky společnosti Arkance Systems CZ v oblasti prodeje softwarových produktů AGACAD.

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším dodavatelem BIM/CAD řešení pro stavební projekci a architektonické navrhování na českém a slovenském trhu – od jednoduchých 2D CAD aplikací a TZB nástrojů, přes 3D CAD pro inženýrské stavby, vizualizační software, až po výkonné BIM aplikace umožňující týmovou spolupráci, kompletní návrh datového modelu budovy i její pozdější správu. Naše řešení jsou postavena převážně na CAD a BIM aplikacích firmy Autodesk a na aplikačních nadstavbách těchto produktů. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,
  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,
  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,
  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
  • rozvoj vztahů se zákazníky,
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/CAD systémů,
  • vedení obchodní administrativy,
  • spolupráce s obchodním a technickým týmem,
  • příprava marketingových materiálů.
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví výhodou,
  • alespoň 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (stavebnictví, strojírenství, technologická řešení, SW aj.) nebo praxe v rámci stavební projekce,
  • dobrá znalost oboru stavebnictví, projekce a výroby dřevostaveb výhodou,
  • znalost a zájem o BIM/CAD technologie a produktů (zejména Autodesk) velkou výhodou,
  • znalost AJ min B2,
  • ŘP sk. B – aktivně,
  • časová flexibilita.
Místo výkonu práce:
  • ČR (kanceláře Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Pardubice)
Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy,
  • práce na tuzemských i zahraničních projektech,
  • moderní pracovní prostředí,
  • pružná pracovní doba,
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, notebook, služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice “Obchodní konzultant/ka pro softwarové produkty AGACAD”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy