Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Obchodní konzultant CAD řešení pro segment stavebnictví. BIM obchodní konzultant bude zodpovídat za získávání nových zákazníků a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky společnosti Arkance Systems CZ.

Pracovní náplň :

  • aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu
  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků
  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
    rozvoj vztahů se zákazníky
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/CAD systémů
  • vedení obchodní administrativy
  • spolupráce s obchodním a technickým týmem.

Požadavky na pozici :

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví výhodou
  • alespoň 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (stavebnictví, strojírenství, technologická řešení, SW aj.) nebo praxe v rámci stavební projekce
  • dobrá znalost oboru stavebnictví výhodou
  • znalost a zájem o BIM/CAD technologie a produktů (zejména Autodesk) velkou výhodou
  • znalost AJ
  • ŘP sk. B – aktivně
  • časová flexibilita

Místo výkonu práce:

Brno

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmy
  • práce na zajímavých projektech u českých i zahraničních zákazníků
  • moderní pracovní prostředí
  • pružná pracovní doba
  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací
  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,
    motivující finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, penzijní připojištění, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy