Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně nabízíme volnou pozici “Obchodní asistentka”.

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • Organizační a administrativní podpora týmu
  • Zadávání dat a další práce s interním systémem CRM
  • Vyhledávání informací a zadávání dat v dodavatelském systému
  • Tvorba cenových nabídek
  • Aktualizace databáze zákazníků
  • Úzká spolupráce s obchodním i realizačním týmem
Požadavky na pozici:
  • Minimálně SŠ vzdělání, praxe na podobné pozici min. jeden rok velkou výhodou
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Alespoň středně pokročilá úroveň anglického jazyka
Osobnostní předpoklady:
  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Pečlivost, spolehlivost
Nabízíme:
  • Vstřícné jednání při zapracování a zaškolení
  • Výkon práce v moderním prostředí
  • Možnost práce z domova (home office)
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na IT produkty, odborná školení)
  • Možnost osobního i profesního růstu
Místo výkonu práce:
  • Praha

Pokud vás zaujala nabídka pozice “Obchodní asistentka”, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy