Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici “Interní obchodní konzultant (divize strojírenství)”.

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Pracovní náplň:
  • aktivní oslovování stávajících zákazníků, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
  • rozvíjení a udržování obchodních vztahů
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti CAD systémů,
  • vedení obchodní administrativy, tvorba cenových nabídek, vyřizování objednávek
  • vyhledávání informací v databázových systémech
  • spolupráce s obchodním a technickým týmem.
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor strojírenství výhodou,
  • zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (strojírenství, technologická řešení, SW aj.) výhodou, ale rádi Vás i zaškolíme
  • dobrá znalost oboru strojírenství výhodou,
  • znalost a zájem o CAD/CAM technologie a produktů (zejména Autodesk) velkou výhodou
  • základní znalost práce v MS Excel
Osobnostní předpoklady:
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • pečlivost a zodpovědnost
  • týmový duch i samostatnost
  • schopnost zvládat stresové situace
  • technický background je velkou výhodou
  • alespoň základní znalost AJ
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce:

Ostrava nebo Brno

Pokud Vás zaujala nabídka pozice “Interní obchodní konzultant (divize strojírenství)”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy