Arkance Systems CZ s.r.o. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny ARKANCE.

Rozšiřujeme náš tým a hledáme šikovného, komunikativního kolegu nebo kolegyni na pozici “Interní obchodní konzultant” v oblasti stavebnictví (AEC – Architecture, Engineering, Construction).

Pracovní náplň:
  • Online (telefon, e-mail, sociální sítě) aktivní oslovování stávajících a potenciálních zákazníků, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí
  • Sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/CAD systémů
  • Vedení obchodní administrativy, tvorba cenových nabídek, vyřizování objednávek
  • Vyhledávání informací v databázových systémech
  • Spolupráce s obchodním a technickým týmem
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví výhodou
  • 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (stavebnictví, strojírenství, technologická řešení, SW aj.) výhodou
  • Dobrá znalost oboru stavebnictví výhodou
  • Zájem o BIM/CAD technologie a znalost produktů (zejména Autodesk) velkou výhodou
  • Základní znalost práce v MS Excel, MS Office
Osobnostní předpoklady:
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Týmový duch i samostatnost
  • Schopnost zvládat stresové situace
  • Technický background je velkou výhodou
  • Alespoň pasivní znalost AJ
Benefity:
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Příspěvek na sport / kulturu / volný čas
  • Mobilní telefon
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
Místo výkonu práce:
  • Praha nebo Brno

Pozice “Interní obchodní konzultant” nevyžaduje cestování za zákazníky. Lze ji dělat odkudkoli s flexibilní pracovní dobou.

Pokud vás zaujala nabídka pozice “Interní obchodní konzultant (divize stavebnictví)”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
370 01  České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy