Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici “CAM obchodní konzultant” pro regionální prodej. Oblast je tedy strojírenství a výroba (CAM – Computer Aided Manufacturing).

Arkance Systems CZ s.r.o. (dříve CAD Studio s.r.o.) je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny Arkance.

Obrábění je dnes jedním ze základů strojírenské výroby a CAM je prostředníkem mezi počítačovým modelem a kódem pro obráběcí stroj. Připoj se k týmu zkušených CAM odborníků jako CAM obchodní konzultant a pomoz jim hledat cestu k novým zákazníkům nebo k implementaci dalších řešení u stávajících zákazníků.

Pracovní náplň:
  • Propagace a prodej CAM produktů a služeb v oblasti strojírenství
  • Získávání a budování nových obchodních vztahů ve svěřeném regionu
  • Péče o zákazníky a rozvoj stávajících zákazníků
  • Přímé i nepřímé kontaktování zákazníků a zjišťování jejich potenciálu
  • Obnovování pravidelných kontraktů
  • Reprezentace společnosti na obchodních jednáních a jiných akcích
Požadavky na pozici:
  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Obchodní zkušenost v technické oblasti
  • Znalost MS Office (Excel, Word, MS Outlook)
  • Znalost CAM technologií a produktů Autodesk výhodou
  • Zkušenost s obchodem v oblasti strojírenství výhodou
  • Základní znalost anglického jazyka
  • ŘP skupiny B
Osobnostní předpoklady:
  • Komunikační a prezentační dovednosti (tah na bránu)
  • Ochota vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a znalosti
  • Kreativita
Nabízíme:
  • Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
Místo výkonu práce a termín:
  • Region Praha nebo Brno – s působením v rámci celé České republiky (ve spolupráci s regionálními obchodními zástupci)
  • Termín nástupu: ihned

Pokud Vás zaujala nabídka pozice “CAM obchodní konzultant”, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.
Eva Fišerová
F.A. Gerstnera 52
37001 České Budějovice
Česká republika
E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Novinky a zprávy